Bedrijfsomschrijving
Nordico Fashion is een kleding zaak voor vrouwen die houden van natuurlijk materiaal, pittige kleuren en eigenzinnige ontwerpen.
De kleding komt voor een groot deel uit de skandinavische landen, maar ook uit nederland zelf.
Merken: Finn Fashion, Skandika, Aino, Karvinen, Anne Linnonmaa, Unica, Eisenhans, Windfjord,Laeso,Skorpi,Simu,Kontrast,Geesje Sturre,Paapje,NOOR,Vlinder, Bobbert en Dutch-S in de kleding.
Assessoires: LOINTS, Manouk, GreenAge, Krista's, Silkroad,Maren Hesse, Hawar.
Alles is exclusief, van elk model zijn er slechts enkele, zodat u niet uzelf steeds tegenkomt.
De materialen die gebruikt worden in de kleding zijn: wol, zijde, katoen( ecologisch) bamboe, linnen, viscose.
Technieken die worden gebruikt zijn de o.a.vilten, handweef en met de hand gezeefdrukte stoffen.
Ook verkoopt Nordico Fashion leuke mode assessoires zoals leren tassen van Krista's, zijden sjaals, wollen hoedjes en sjaals,sieraden van vilt, zijde,de taguanoot,klei, glasĀ en schoenen van het merk LOINTS.
Kortom teveel om op te noemen, maar zeker het bekijken waard.
Nordico Fashion is gevestigd aan de Stationsweg 113 9201 GK Drachten
Openingstijden tijdens de zomermaanden juni, juli, augustus: di-vrij 11.00-17.00 uur, za.1.00-16.00 uur
De rest van het jaar zijn de openingstijden: di-vrij 10.00-17.30 uur, za. 10.00-16.00 uur.
Parkeren kan voor de winkel op de stoep en is gratis.
De koffie/thee staat klaar.
Website: www.nordicofashion.nl
Kenmerken
Betalingsmogelijkheden: |
| contant |