Bedrijfsomschrijving
Stoute Schoenen, de leukste dames- en kinderschoenenzaak van Hilversum en Weesp. In Weesp, op de kop van de Slijkstraat, in een voormalig pakhuis uit de 17e eeuw, bevind zich de karakteristieke winkel Stoute Schoenen.
Een leuke en gezellige schoenenwinkel met een stijlvolle dames- en kindercollectie. Het opvallende interieur doet fris en authentiek aan. Een klein ´zoldertje´ dat met een kruidenierstrap door de verkoopsters wordt bestegen dient als opslagplek voor de kinderschoenen. De hoge en strak opgestapelde rijen schoenendozen verklappen gelijk de ruime keuze van merken zoals; Barst, Clic, Cruyff, Diggers, Giga, Le Coq Sportief, Naturino, Palladium, Red Rag, Replay, Shoesme, Petit Shoes, Lumberjack, Timberland, Quick en nog vele andere merken.
De damescollectie bestaat uit een sportief klassieke selectie van o.a. Camper, Replay, Fred de La Bretonniere, Red Wing, Riverwoods, SPM, Esprit, Mexx, Via Vai, Bladelli, en Lumberjack.
Naast schoenen verkopen ze bij Stoute Schoenen ook tassen, paraplu´s en aanverwante artikelen, zoals de populaire Spaanse dansschoentjes met stippen.
Voor dames die weinig tijd hebben biedt de website www.stoute-schoenen.nl de uitkomst. Hierop is een groot deel van de collectie te bewonderen. Maar wil je weten of je maat nog op voorraad is, of hoe ze je zullen staan, trek dan zelf de stoute schoenen aan en ga langs om ze te passen.
In Hilversum, kun je Stoute Schoenen vinden op de Gijsbrecht van Amstelstraat 17
Kenmerken
Kenmerken:| Advies bij aankoop |
| Dames laarzen |
| Handtassen |
| Merkschoenen |
| Schoenenmode |
| kinderschoenen |
Schoen merken:| Petit Shoes |
| Red-Rag |
| Renata |
| Romagnoli |
| Taboo |
| Van Bommel |
Soort schoenenwinkel:| Damesschoenen |
| Kinderschoenen |